הפעל נגישות לקוראי מסךנגישותדלג לתוכן מרכזי
דלג על פקודות של רצועת הכלים דלג לתוכן ראשי
דף הבית
אודותינו

אודותינו

 
הסטודיו לעיצוב ובניית אתרים הינו יחידה עצמאית מבית החברה לאוטומציה, חברת המחשוב והאינטגרציה הטכנולוגית הוותיקה והמובילה בתחומה.
אנו מתכבדים להציג בפניכם את יכולותינו המגוונות בהקמת אתרי אינטרנט תפורים למידותיכם, המבוססים על פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בשילוב עם מסדי נתונים.
החברה הקימה ופיתחה למעלה מ-100 אתרים, כאשר ההתמחות שלנו הינה הקמת אתרים בהתאמה אישית, כולל התמקדות בתחום המוניציפאלי.
 
החזון שלנו הוא להיות החברה המובילה בישראל בביצוע אתרי אינטרנט על כל סוגיהם, כאשר הלקוח יודע שהוא מקבל את כל הפתרונות במקום אחד - One Stop Shop.
 
למטרה זו נגיע בעזרת היחידה שלנו הכוללת צוות גרפיקה, צוותי פיתוח, צוות בקרת איכות ומנהלי פרויקטים ועובדת בהלימה מלאה עם חטיבת התשתיות  במתן פתרונות תקשורת, חוות שרתים, בסיסי נתונים, ופתרונות ענן.
מחלקת התמיכה של הסטודיו לעיצוב ובניית אתרים תשמח לענות על כל שאלה ופנייה במגוון הנושאים והפתרונות המסופקים על ידינו.
 
נשמח לעמוד לרשותכם במהלך השבוע בימים א'-ה' בשעות 8:00 - 17:00 אחה"צ.

 

 
 

כתבו עלינו

 
 • ​במחקר שנערך במכון לטכנולוגיה וחברה באוניברסיטת תל אביב נבחנו מדדים שונים של איכות אתרי העיריות ונמצא כי אתר האינטרנט של עיריית ראשון לציון הוא האיכותי ביותר בארץ.
  האתר נבנה ע"י החברה לאוטומציה.
  קישור לכתבה: http://www.nrg.co.il/online/54/ART1/760/902.html
     
 • אתר האינטרנט של עיריית חולון, שפיתחה החברה לאוטומציה, זכה במקום הראשון בקטגוריית רשויות מקומיות בתחרות Webi Awards 2011 בהיותו "אתר חדשני ומושקע המאפשר ביצוע פעולות רבות בצורה פשוטה וידידותית".
  תחרות Webi Awards 2011 הינה התחרות השנתית לאתרי אינטרנט ומובייל, הנערכת זו השנה השביעית ברציפות ע"י קבוצת 'אנשים ומחשבים'.
  חבר השופטים קבעו כי זו השנה השנייה ברציפות שהאתר שומר על מקומו בפסגה. "האתר המאפשר ביצוע פעולות רבות בצורה מקוונת, פשוטה וידידותית..."
  להמשך הכתבה באתר הרשות - לחץ כאן

 צור איתנו קשר
נשמח לענות על כל שאלה או בקשה: